Dan zahvalnosti 017 1

U nedjelju 8. listopada 2017. u crkvi Čudotvorne Gospe Sinjske svečano je proslavljen Dan zahvalnosti za Božja dobročinstva Preko Sv. Mise u 9 sati "propovijedala" su nam djeca - članovi dječjeg pjevačkog zbora naše župe Čudotvorne Gospe Sinjske praizvedbom glazbeno - scenskog igrokaza "Bože, hvala ti za sve" autorice gospođe Ankice Svirač " .

Dan zahvalnosti 017 2


Djecu za nastup pripremili su voditelji naših župskih pjevačkih zborova fra Jure Župić i s. Jelena Mijić. I ovoga puta vidjeli smo opet nešto novo - originalno. Djeca su nas oduševila pjesmom i glumom što se moglo vidjeti iz dugog spontanog pljeska svih nas prisutnih u crkvi. Mi roditelji, kojima djeca pjevaju u crkvenom zboru i ministriraju presretni smo što su tako blizu oltara u Božjem zagrljaju.

Piše: Maša Ćurković